ALMÁDI MASTERS BalatonTour I. 1000/250/125

MATK
2024.06.22-23
Salak
Balatonalmádi

MATK
Klub
2024.06.22-23
Időpont
Salak
Borítás típusa
Balatonalmádi
Helyszín


ALMÁDI MASTERS VERSENY

A BALATON Tour 1.állomása

Balatonalmádi Teniszklubban

a Balatontól pár lépésre


június 22-23


KIEMELT PONTOZÁS - 3 ATR -amatőr tenisz rating-szinten kerül megrendezésre a torna,


Minden versenyünket saját fejlesztésű ATR – Amatőr Tenisz Rating – alapján, SZINTVERSENYKÉNT rendezzük. Ez a rendszer biztosítja, hogy mindenki a saját játéktudásának megfelelő, hasonló erősségű játékos ellen versenyezzen. Az új játékosokat bediktált adatok, eredmények alapján azonosítjuk be és kapnak egy kiindulási ATR-t. Próbáld ki a SZINTVERSENYEKET, és vidd haza Te a kupát! 🏆 


az idei 3 SZINT:


ATR 6,5: szenior játékosok, és kevesebb versenyrutinnal rendelkező amatőr játékos szintje

ATR 8,5: Megyei és Budapest Bajnokságban játszó játékosok szintje

ATR 10,5: OBII és OBIII csapatbajnokságban szereplők szintje


Tervezett menetrend: 

/Játékrend fülnél a pontos menetrend, nevezési határidő után, péntek koradélután/



Szombaton kezd:

10.00 ATR8,5

11.15 ATR10

délután 14.00 HÖLGYEK

(Napi max 3 9nyert game, csak a döntő lesz vasárnap/ nagy létszámú jelentkező esetén elődöntők is/

a többi meccs - vigasz ág is - egy nap alatt lemegy )


Vasárnap:

10.00 ATR6,5

&

délután döntők



nevezési határidők: csütörtök éjfél

Játékrend pénteken 

nevezési díj: 10.000 Ft


🥇MINIMUM 2 meccs (9es FŐ ágon 6os VÍGon)

🏆 Díjazás: kupa - érmek - ranglistapontok (VIG ágon is ranglistapont és ajándék jár)

🎾 2 db új labda minden főági meccsen

💃lebonyolítás : 12 főig csoport, 13 főtől tábla, mely esetén Víg tábla 


Cím: Balatonalmádi Teniszklub

további információ: versenyigazgatók

Fehér Csaba : 06707908148

és Őrsi Anikó : 06309128250


1 hétre rá, 06.30-án pedig PÁROS 2 szinten

GM TeniszKlub TIHANYBAN

Férfi egyéni
Tábla típus
1000-es
Kategória
9
Nevezési lista mérete
3
Kiemeltek száma
-
Várakozási lista mérete
max. 10.5
ATR megkötés
-
Ranglista megkötés
2024.06.21. 00:00
Nevezés vége
Folyamatban
Státusz

Nevezettek

    ALMÁDI MASTERS szombat


    13.00 kezdés.


    3 órát mindenki adjon hozzá a kiírt időpontjához



    ALMÁDI MASTERS játékrend


    Felhívjuk figyelmeteket, hogy következő hétvégén, 30-án vasárnap GM TeniszKlub TIHANYBAN PÁROS 2 amatőr szinten.

    Aki az egyéni nevezéssel a párost is rendezi, annak csak 5.000 Ft / fő


    SZOMBAT


    ATR8,5

    16os tábla,fő /9 nyert/ és víg ág /6 nyert/ game, fő ági döntő vasárnap, minden más szombaton

    10.00

    A 1.pálya Santiago QuinteroLevente Timár (6)

    B 2.pálya Márió Hönich (4)Bence Gebefügi

    C 3.pálya Sándor BálindBotond Baracza (7)

    D 4.pálya László Vakli (5)Dániel Veress

    E 5.pálya Zoltán Szabó (8)Zoltán Máté

    11.15

    PAUSE majd

    víg

    1.pálya A - B vesztesei majd kb 15.00 VÍG elődöntők majd 16.00 döntő

    2.pálya C - D vesztesei

    3.pálya B - C győztesei

    a pályán maradó játékos(ok) PIHENŐ idővel rendelkeznek a hőségre való tekintettel. Megbeszélés szerint de max 30 perc.


    12.15

    1.pálya Kovács Vince - A meccs győztese

    2.pálya dr.Dedics Zsigmond - D meccs győztese

    3.pálya Farkas Robi - E meccs győztese


    13.30

    víg

    E meccs vesztese vs 1 szerencsés vesztes 2.ford

    14.45-15.00

    3-4.pálya VÍG elődöntők, majd 16.00 döntő 3.pálya


    16.00

    FŐ-ág elődöntők 4-5.pálya


    /

    /

    /


    ATR10

    2*3 csoport /9 nyert/ 1*4 csoport /6 nyert/ game.

    3 csoportelső mellé 1 db 2.helyezett csatlakozik, a 3 db csoport 2. 10-es tiebreakkal dönt egymás között

    vasárnap döntő, minden más szombaton

    10.00

    3.csoport

    6.pálya Andris Kerekes János Szépvölgyi

    11.00

    Balázs FarkasNyirő Richárd (2)

    majd 12.00 GY/GY 13.00 V/V és stb..

    11.15

    4.pálya András Müller Csaba Fehér (3)

    majd PAUSE 12.30 Adam Katona - Andras Müller

    11.15

    5.pálya Tamás Monostori (1) Győri Viktor

    majd PAUSE 12.30 Tibor Kovács vs aki szeretne

    14.00

    3.meccsek

    majd 15.30-16.00 10es TIEBREAK a 2.oknak


    a csoportmeccsek között a pályán maradó játékos PIHENŐ idővel rendelkezik a hőségre való tekintettel. Megbeszélés szerint de max 30 perc.


    15.30

    3db tiebreak-ok 2.oknak


    17.00

    elődöntők


    /

    /

    /


    HÖLGYEKET 14.00-ra várjuk

    5 fős csoport, 6 nyert game, mindenki mindenkivel, 2 pályán, körönként 1 pihenő


    /

    /

    /


    Felhívjuk figyelmeteket, hogy következő hétvégén, 30-án vasárnap GM TeniszKlub TIHANYBAN PÁROS 2 amatőr szinten.

    Aki az egyéni nevezéssel a párost is rendezi, annak csak 5.000 Ft / fő


    ATR6,5 vasárnap

    6 nyert game, 32es tábla,7 bye kiemelttel,

    dupla víg táblával /1.forduló (9) és 2.forduló (7) veszteseinek// FŐ és VÍG tábla párhuzamosan halad tovább.

    9.00

    A Dániel SzőcsMárk Inoka

    B Mátyás HajdúEmese Varga-Karas

    C Csaba StumpfVigh Levente (8)

    10.00

    D Ádám RillRenat Cobzaru

    E Domokos PéterDávid Szládovics

    F Dániel HegedűsZoltan Biró

    G Ákos GáldiZoltán Farkas

    H Dávid VargaBence Stumpf

    11.00

    I Tivadar Sáhó István Horváth

    2.ford

    FŐ A győztes - Szőke Gergő

    víg A B vesztesei

    FŐ B C győztesei

    víg C D vesztesei

    12.00

    FŐ D győztese - Regős Péter úr

    víg E F vesztesei

    FŐ E győztese - Vígh Levente

    víg G H vesztesei

    FŐ F győztese - Kovács Tamás

    FŐ G győztese - Tímár Levente

    13.00

    FŐ H győztese - KAZIMÉR Krisztián

    FŐ I győztese - Marton Bence

    víg I vesztese -



    a nevezési határidő és játékrend utáni esetleges visszalépés a nevezési díj befizetésétől már nem mentesít..



    jó játékot Mindenkinek 🏄‍♂️🎾🏆

    Képek

    Még nincs kép feltöltve.

    Videók

    Még nincs videó feltöltve.

    Hella STM - v60