FEDETTPÁLYÁS OB

MATK
2024.02.24-25
Salak
Budapest Muskétás

MATK
Klub
2024.02.24-25
Időpont
Salak
Borítás típusa
Budapest Muskétás
Helyszín

FEDETT-PÁLYÁS AMATŐR ORSZÁGOS BAJNOKSÁG

MATTenisz-MTSZ


2024. Február 24-25. Egyéni

          Március 2-3. Páros

Muskétás Teniszcentrum, Budapest, Muskétás u. 1, 1112


02.24. Szombati kezdés:

- Férfi 2000 - ATR 10+ /ATR 10+ : a versenyképzéssel- vagy versenymúlttal rendelkező, de már szabadidős-amatőr és a 10.0. ATR feletti játékosok/

- Férfi 1500 - ATR 10 alatt /ATR 10: OBII és OBIII csapatbajnokságban szereplők szintje/

- Férfi  750 - ATR 8,5 alatt /ATR 8,5: Budapest-és Megyei Bajnokságban játszó játékosok szintje/

02.25. Vasárnapi kezdés:

- Férfi  250 - ATR 7,0 alatt /ATR 7: már versenyrutinnal rendelkező játékosok szintje/

- Férfi   75 - ATR 5,5 alatt /ATR 5.5: kezdő játékos szintje/

- Női 1000


03.02. Szombati kezdés:

- Férfi páros 3 szinten - ATR 10+; ATR8,5; ATR7

03.03. Vasárnapi kezdés:

- Vegyes páros 2 szinten - ATR 9 és ATR7

/Párosoknál a párok ATR szintjének átlaga adja a szintek határértékét/


Az ATR (Amatőr Tenisz Rating) a MATTenisz (Magyar Amatőr Tenisz Tour) által létrehozott játéktudás és eredmény alapú rendszer. Ez a rendszer biztosítja, hogy mindenki a saját játéktudásának megfelelő, hasonló erősségű játékos ellen versenyezzen.


Nevezés és sorsolás:

Nevezési határidő: 2024.02.23. péntek 14.00

Sorsolás-játékrend ezután

A sorsolás és a játékrend az oldalon lesz megtalálható.


Nevezési díj: 

Egyéniben online fizetve február 17-ig 12.500 Ft, utána helyszínen 13.500 Ft

Párosban online fizetve február 17-ig 8.500 Ft, utána helyszínen 9.500 Ft

  

Lebonyolítás:

Egyenes kiesés, 8 fő induló alatt csoportmérkőzés

Minden szombaton induló kategóriában egy 9-es szettig tartanak a mérkőzések, a vasárnapi kezdésnél 6-os szett, 

párosban no-ad szabály.


Kiemelés, ranglista:

A kiemelés a sorsolás időpontjában érvényes MATTenisz ranglistán elfoglalt helyezés alapján kerül megállapításra. A szerzett pontok beleszámítanak a MATTenisz versenysorozatába.


Megjelenés:

A játékosoknak a játékrendben szereplő időponttól, illetve a pályára szólítástól eltelt 15 percen belül meg kell kezdenie a játékot. Ellenkező esetben az ellenfél javára íródik a győzelem 9-0 arányban.


🏆 Díjazás: kupa - érmek - ranglistapontok (VIG ágon is ranglistapont és ajándék jár)

💪 20 perces masszázs annak aki  2 meccset nyer a főágon

🎫 Minden győztes vacsora meghívást kap 20.000 Ft értékben a döntősök pedig 10.000 Ft értékben 

🎾 2 db új labda minden főági meccsen, elődöntőkre-döntőkre 3 db

🥇Garantált 3 meccs (2db 9es v 3db 6os)


Az induláshoz nem szükséges MTSZ versenyengedély, sem sportorvosi engedély.

A VERSENYEN MINDENKI A SAJÁT FELELŐSSÉGÉRE VESZ RÉSZT!


további információ/verseny manager : 06707908148

Férfi egyéni
Tábla típus
2000-es
Kategória
14
Nevezési lista mérete
8
Kiemeltek száma
16
Várakozási lista mérete
min. 8.6
ATR megkötés
-
Ranglista megkötés
2024.02.23. 14:00
Nevezés vége
Folyamatban
Státusz

Nevezettek


    Vasárnapi menetrend

    ATR8,5 döntő

    13.00 Tóth Róbert Orosz József

    ATR10 döntő

    utána Nyírő Richard Fehér Csaba


    Vasárnapi menetrend

    ATR7

    32es tábla 6 nyert game FÖ&VÍG tábla

    2 játék a garantált, aki 2 meccs után végez vendég egy masszásra


    9.00

    1.meccs Őri Ádám Kristóf (1)Vilmos Náray

    2.meccs Zsigmond dr. DedicsImre Domsits

    3.meccs Bence BunkócziMiklós Bejek

    4.meccs Szabolcs RadvánszkiÁkos Tóth (8)

    5.meccs Sándor Pap (3)Norbert Gáspár

    6.meccs Péter JantyikAnasztazia Fouraev

    9.30

    7.meccs Béla ReményiGábor Simon

    8.meccs Angyali CsabaDániel Tóth (6)

    9.50

    9.meccs Levente Timár (5)Szabolcs Pető

    10.meccs Csaba KockaSzilárd Lázár

    11.meccs Botond KovácsSzilárd Kotta

    12.meccsKrisztián FilipKrisztián Boros (4)

    13.meccs László Vakli (7)Andris Andrási

    14.meccs Xiang WeiSzabolcs Teleki

    15.meccs István TuskesZoltán Dömötör

    16.meccs Benjámin TóthGergő Szőke (2)

    11.00

    1.pálya 1-2.meccs győztese

    3.pálya 1-2.meccs vesztese

    4.pálya 3-4.meccs győztese

    5.pálya 3-4.meccs vesztes

    6.pálya 5-6.meccs győztese

    7.pálya 5-6.meccs vesztese

    8.pálya 7-8.meccs győztese

    2.pálya 7-8.meccs vesztese

    12.00

    2.pálya 9-10.meccs győztese

    3.pálya 9-10.meccs vesztese

    4.pálya 11-12.meccs győztese

    5.pálya 11-12.meccs vesztese

    6.pálya 13-14.meccs győztese

    7.pálya 13-14.meccs vesztese

    8.pálya 15-16.meccs győztese

    1.pálya 15-15.meccs vesztese

    13.00 & 14.00

    5-8.pálya LEGJOBB 8 FŐ-VÍG 1 kör játék - 1 kör pihi TÁBLA szerint sorban ahogy eddig

    15.00 &16.00

    7-8.pálya LEGJOBB 4 Előbb FŐ MAJD VÍG

    17.00

    DÖNTŐK

    7-8.pálya


    ATR5,5

    nem elobb mint


    13.00

    Bernát VeszelovszkiAttila Nagy

    Vigh LeventeÁkos Gáldi

    Mohamad DandanJózsef Dávid

    14.00

    1.pálya 1.meccs Bence MartonJuhász Domonkos

    2.pálya 2.meccs György MelisBálint Szemenkár

    3.pálya 3.meccs Endre MuzslaiEdvin Lázár

    4.pálya 4.meccs Gyürki JánosBertalan Szalai

    15.00

    1.pálya 5.meccs Adam Schefler

    2.pálya 6.meccs Norbert Ásztai

    3.pálya Lajos SpergelGábor Dobay

    4.pálya Tamás Kovács

    5.pálya 1-2.meccs győztese

    6.pálya 3-4.meccs győztese

    16.00


    SZOMBATI MENETREND


    MINDEN EREDMÉNYT A KAPOTT LABDÁKKAL A RECEPCIÓN KÉRÜNK SZÉPEN


    AKI A JÖVŐHETI PÁROSRA IS JELENTKEZÉSKOR NEVEZ - ANNAK EGYÉNIVEL A 2 EGYÜTT 20.000 Ft!


    9.00


    ATR10

    2*5 csoport 6 nyert game 2-2 továbbjutó döntő vasárnap

    5-6.pálya Group RAFA

    András Gálfi-Őri Ádám Szabolcs

    Nyirő Richárd (2)Jozsef Hegyi

    kivétel Balázs Farkas (3) Ő 10.00

    7-8.pálya Group ROGER

    Tibor Radvánszki Bálint Keil

    Zoltán Varga, Dr.Gábor Béla Bognár (4)

    9.00-12.00-ig 3 kör lemegy, aztán 1 kör pihenő - 1 kör játék


    9.00


    HÖLGYEK

    3*3 csoport 9 nyert game 4 továbbjutó - döntő is szombaton

    1.pálya 1.csoport Beatrix Dr.FazakasImola Atkins (1) kivéve Jennifer Dandan Ő 10.00

    2.pálya 2.csoport Nóra BarcsReka Fekete (3) kivéve Beáta Kriston Ő 10.00

    3.pálya 3.csoport Nóra HabermajerJúlia Hargitai (2) kivéve Laura Lukács Ő 10.00

    1-2.pálya 12.00-től elődöntők

    1.pálya 13.00 döntő


    11.55


    ATR10+

    16os tábla 9 nyert game FŐ&VÍG tábla döntő vasárnap

    3.pálya 1.meccs Lajos KóczánSzépvölgyi Dániel (7)

    4.pálya 2.meccs Dávid Magyar (4)Veres Donát

    5.pálya 3.meccs Bence BarabásBalázs Hegyi (6)

    6.pálya 4.meccs Ákos Fábián (5)Adam Katona

    7.pálya 5.meccs Péter LukácsiKrisztián Magyar (3)

    8.pálya 6.meccs Ales Adamic (8)Viktor Győri


    13.15 2-4.pálya

    VÍG meccsek: 1-2; 3-4; 5-6 meccs vesztesei

    14.15 5-8.pálya

    2.fordulóBesser Feri és Monostori Tomi



    DÉLUTÁN


    ATR8,5

    16os tábla 4 bejátszó párral 9 nyert game FŐ&VÍG tábla döntő vasárnap


    14.15

    1.pálya Ádám MajeruszZsolt Ádor

    2.pálya Márk SternRóbert Tóth

    3.pálya Balázs Dicső-ErdődiHuszti Istvan

    4.pálya Róbert BödeViktor Tápi

    15.30

    1.pálya Dezső CsizyRyo Narita

    2.pálya Zifeng WeiJános Huszák

    3.pálya Orosz JózsefTamás László Popon

    4.pálya Chensong HuangVince Kovács

    16.30

    1.pálya Áron Ilyés

    2.pálya Róbert Zoltán Farkas

    3.pálya Zsolt Ilyés

    4.pálya István Misky

    Képek

    Még nincs kép feltöltve.

    Videók

    Még nincs videó feltöltve.

    Hella STM - v60